Potencjał narzędzia Michała Sadowskiego, czyli o Brand 24 słów kilka

Narzędzie, dzięki któremu możesz jednocześnie monitorować opinie na Temat Twojej marki wśród internautów, nawiązywać kontakt z grupą odbiorczą, śledzić odbiór umieszczanych na poszczególnych kanałach społecznościowych treści to Brand 24. Jest to jedno z lepszych rozwiązań pomocnych w monitorowaniu. Warto się nim zainteresować. Jego próbna wersja jest dostępna całkowicie za darmo na okres dwóch tygodni. Dlatego test jest wskazany dla każdej osoby, której zależy na kontroli komunikacji i wizerunku marki w sieci, jak np. Ikei czy marce Carlsberg, które korzystają z Brand24 od dłuższego czasu.

Projektowanie stron Szczecin

Co może niesamowity Brand24?

Narzędzie monitoruje całą sieć pod kątem wskazanych wcześniej fraz np. nazwy Twojej firmy. Dzięki temu dowiesz się o każdej informacji powstałej na jej temat w wybranym czasie w mediach społecznościowych, na serwisach informacyjnych, forach, blogach i videoblogach. Dowiesz się bez owijania w bawełnę co sądzą na temat marki internauci, a wśród nich przedstawiciele grupy docelowej. Poznasz zdania pozytywne i negatywne. W dodatku Brand24 poda, które z pojawiających się opinii mają największą wartość i wpływ.

Opisywane narzędzie sprawdzi się również przy tworzeniu wartościowego content marketingu. Ponieważ dzięki jego funkcji wyszukiwania ściśle interesujących nas informacji znacznie szybciej docieramy do wiadomości z konkretnych branż. Od teraz znalezienie newsów nie będzie zabierało nawet godziny! To doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych contentowców, którym zależy na tworzeniu ciekawych treści w tym tych powiązanych z real-time marketingiem.

Zalety

  • Bardzo szybko dostarcza informacje
  • Aplikacja do monitoringu dostępna mobilnie
  • Tworzy dokładne raporty i analizy, niektórzy są zdania, że przypomina trochę Google AdWords
  • Zebrane dane pozwalają na poprawę działań marketingowych i komunikacyjnych
  • Szansa na natychmiastową reakcje wobec negatywnych i pozytywnych opinii internautów na temat marki, koniec z milczeniem i brakiem świadomości ich istnienia w sieci
  • Człowiek nie jest w stanie nadzorować Internetu – Brand24 owszem!
  • Otrzymujesz ogromne, techniczne wsparcie, które może przyczynić się do Twojego sukcesu

Strony www Szczecin

Warto wykupić pakiet dostępu do Brand24 i znacznie ułatwić sobie pracę! Narzędzie będzie dostępne nie tylko na komputerze, ale również urządzeniach mobilnych. Jest to kolejna, dużą zaletą. Przetestuj i przekonaj się sam!

Oprócz samodzielnych działań mających poprawiać jakość e-marketingu marki w sieci zaleca się korzystanie z doradztwa i wsparcia ze strony wyspecjalizowanych firm. Przykładem jest G2 TEAM doświadczona w realizacji strategii e-marketingowych różnych przedsiębiorstw z Polski i zagranicy.